اختصاص ۵ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ایلام

 تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ایلام

مظفر علی شائی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ۲۰ پروژه ورزشی مورد بحث قرار گرفت که یکی از این مصوبات تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهر ایلام بود.

وی افزود: این پروژه با توجه به اعتبار مصوبه‌ای که در حدود چهار میلیارد تومان داشت، در این سفر نیز پنج میلیارد تومان دیگر برای تکمیل این پروژه مصوب شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان ایلام تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام گرفته از سوی وزارتخانه ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس جمهور تخصیص داده شده و از چهار میلیارد تومان اعتبار قبلی نیز ۲ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به نشستی که با کارشناسان انجام شده نیازهای ورزشگاه اولویت بندی و به زودی به فراخور نیازها به مناقصه و پیمانکار آن مشخص می‌شود.

علی شائی اظهار کرد: ما خوش بین هستیم که تا پایان سال مالی که تیرماه سال ۱۴۰۱ است، مابقی اعتبارات پروژه نیز اخذ شود که قسمت‌های عمده‌ای که در سال‌های گذشته مغفول مانده و برای ورزشگاه موردنیاز است، بتوانیم اصلاح و تعمیر و به چرخه فعالیت بازگردانیم.

ورزشگاه ۱۵ هزارنفری ایلام بعد از ۱۵ سال بلاتکلیف مانده است، این ورزشگاه که عملیات ساخت آن از سال ۸۵ آغاز شده است، در حال حاضر نه تنها تکمیل نشده بلکه در ۲۱ خرداد ماه سال ۹۲ رسماً و به صورت نیمه کاره به بهره برداری رسیده است موضوعی که انتقاد ورزش دوستان ایلامی را به همراه دارد و با وجود وعده‌های مسئولان برای تکمیل هنوز در رسیدن به مرحله بهره برداری ناکام مانده است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

درباره ی help-admin

مطلب پیشنهادی

پرداخت تسهیلات بانکی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی از فروردین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری معاون برنامه‌ریزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.