استاندار: اجرای طرح های عمرانی در لرستان نیازمند مشارکت بخش خصوصی است

اجرای طرح های عمرانی در لرستان

به گزارش شامگاه دوشنبه روابط عمومی استانداری لرستان فرهاد زیویار در دیدار با مدیر عامل بانک پاسارگاد اظهار کرد: با توجه به مصوبات سفر اخیر رییس جمهور به لرستان و فراهم آمدن مقدمات سرمایه گذاری بیشتر در حوزه اقتصادی به ویژه در بخش پرورش آبزیان، صنعت و آب استان، بانک پاسارگاد در زمینه تامین منابع مالی لازم برای مشارکت در تکمیل و راه اندازی پروژه های اقتصادی اعلام آمادگی کرد.

وی گفت: با در نظر گرفتن ظرفیت های مالی بانک پاسارگاد و اعلام آمادگی برای مشارکت در پروژه های اقتصادی لرستان و هـمچنین نیاز مبرم طرح های بزرگ استان به منابع مالی برای ادامه کار، این همکاری نویدبخش ایجاد تحول اقتصادی در پروژه های جدید و نیمه تمام استان با حمایت و کمک این بانک است .

استاندار لرستان با اشاره به اقدامات موثر بانک پاسارگاد در استان، بیان کرد: این بانک علاوه بر مشارکت در طرح های اقتصادی، در زمان وقوع سیل و شیوع کرونا نقش حمایتی خود را بخوبی ایفا نموده و در بحث های عمرانی نیز اقدامات موثری در زمینه ساخت مدرسه انجام داده است.

زیویار افزود: لرستان دارای ظرفیت‌های بسیاری است که در صورت فراهم سازی شرایط برای حضور سرمایه گذاران، مقدمات تکمیل و بهره برداری از این ظرفیت ها آماده خواهد شد و در نهایت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار را برای مردم استان به دنبال خواهد داشت.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

درباره ی help-admin

مطلب پیشنهادی

پرداخت تسهیلات بانکی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی از فروردین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری معاون برنامه‌ریزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.