پیشرفت ۸۳ درصدی فاز نهایی زیر گذر چهارراه گلوبندک

زیر گذر چهارراه گلوبندک

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود حق لطفی سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در تشریح آخرین وضعیت اجرایی پروژه احداث زیرگذر چهارراه گلوبندک ضمن اعلام پیشرفت ۸۳ درصدی فاز نهایی زیرگذر از پیشرفت قابل ملاحظه اقدامات اجرایی در بخش شرقی پروژه خبر داد و گفت: حصارهای کارگاهی این محدوده متعاقب تکمیل عملیات کف سازی بتنی در بخش فوقانی زیرگذر جمع آوری شده است؛ امری که ضمن رفع زوائد بصری، در تسهیل تردد شهروندان نیز موثر خواهد بود.

حق لطفی، اتمام بتن‌ریزی شفت آسانسورهای شمالی زیرگذر چهارراه گلوبندک را از دیگر دستاوردهای اخیر اجرایی در این پروژه دانست و با بیان اینکه نصب اسکلت فلزی این آسانسورها، در گام بعدی عملیات اجرایی قرار دارد، گفت: حفاری گالری های ارتباطی آسانسور مخصوص شهروندان کم توان جسمی که اجرای سازه نگهبان شفت آن در بخش غربی به اتمام رسیده است، در طبقات منفی یک غربی و زیرگذر به سرانجام رسیده و اقدامات لازم به منظور برقراری ارتباط آن با گالری زیرگذر در حال انجام است.

سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران عنوان کرد: اجرای سازه های جانبی از قبیل اتاق تاسیسات در تراز منهای ۲ زیرگذر آغاز شده و در این راستا، عملیات بتن ریزی فونداسیون و دیواره های اتاق تاسیسات شمالی به اتمام رسیده است.

با بهره برداری از فاز نهایی زیرگذر چهارراه گلوبندک، مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد. پیش بینی می شود پرونده این پروژه نیمه تمام عمرانی، در صورت تامین منابع موردنیاز مالی تا پایان سال جاری بسته شود.

 

منبع: خبرگزاری مهر

درباره ی help-admin

مطلب پیشنهادی

پرداخت تسهیلات بانکی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی از فروردین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، امیرمحمود غفاری معاون برنامه‌ریزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.